Flori

AM INCEPUT DIETA

7 postări în acest topic

Buna ziua . Am inceput dieta in 30,01,2017.

Nu este greu este un mod de viata sanatos . Am inceput de la 63,700 kg si acum in ziua de azi dupa 21 de zile am dat jos 4 kg . Recomand cu caldura .

2 persoane apreciază asta

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am revenit dup-a 59 de zile , am ajuns la 56 de kg , fara sa ma infometez si fara sa tin ziua de apa .Mergeti inainte merita tot efortul.

O zi buna.

Partajează acest post

Link spre post

Cate kg aveai cand ai inceput dieta?

Partajează acest post

Link spre post

AM INCEPUT CU 63,7 KG .....SI ACUM MA UIT LA MINE SI ESTE O SCHIMBARE MAJORA , NU FAPTUL CA AM SLABIT , DAR ESTE O SLABIRE FRUMOASA , FARA PIELE LASATA ..MA SIMT MAI USOARA SI NU MAI AM DURERI DE STOMAC .EXCELENTA CURA.

Partajează acest post

Link spre post

Am inceput si eu cu 63,3 pe 16 februarie (m-am inscris pe forum mai tarziu) si am slabit 4 kg, din care unul l-am pus la loc zilele acestea. Nu reusesc sa fiu serioasa, in sensul ca de pofta, si nu de foame, incalc de multe ori regulile. De aceea m-am si inscris aici, ca sa iau exemplu de la altii, care sunt mai seriosi!

1 persoană apreciază asta

Partajează acest post

Link spre post

Am inceput dieta de azi 29 Mai 2017. Am 42 ani, 69 kg si 1.64 cm. As vrea sa dau jos 10 kg cel putin... Am sa revin din cand In cand sa va spun in ce faza sunt. Sa aveti mult spor in tot ceea ce faceti!

2 persoane apreciază asta

Partajează acest post

Link spre post

Eu am început dieta acum o săptămână, pe 2 iunie 2017. Am 20 de ani, 60 de kilograme și 1.62, obiectivul e să ajung la 52 kilograme și să mă stabilizez acolo. De când am început dieta am dat jos 1,5 kg! Îmi place foarte mult. Scriu despre ea aici: http://jurnalrina90.blogspot.ro/, mă ajută să rămân motivată ^_^

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.