Recommended Posts

Ma numesc Bianca, am 23 de ani si incerc sa dau jos vreo 10-12 kg, am 1,67-68 si 66 kg :(.. incerc sa ajung la 54..prima zi am inceput cum se cere cu fructe, o felie mica de pepene rosu si o felie de pepene galben, ce parere aveti

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 01.07.2017 la 11:00, bijubiu a spus:

Ma numesc Bianca, am 23 de ani si incerc sa dau jos vreo 10-12 kg, am 1,67-68 si 66 kg :(.. incerc sa ajung la 54..prima zi am inceput cum se cere cu fructe, o felie mica de pepene rosu si o felie de pepene galben, ce parere aveti

Buna Bianca,

felicitari pentru decizia ta de-a te apuca de regim.

Eu sunt aproape de finalul regimului si sunt incantata de rezultat. E un regim care te educa, iti formeaza obiceiuri alimentare sanatoase si daca combini si cu miscare rezultatul este garantat.

Fiind un regim disociat, incearca sa nu te infometezi, mananca ce trebuie, in cantitati suficiente incat sa-ti tina de foame.

De slabit slabesti incet, progresiv, poti avea si perioade de stagnare, foarte important sa nu intri in panica si sa renunti sau sa incepi sa te infometezi.

Si mai ai si avantajul varstei. La 23 de ani dai usor jos surplusul de kg. Totul e sa ai rabdare.

Mult succes!!

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.