Vizitator

Sa ne cunoastem - 14.01.2017

157 postări în acest topic

Buna, sunt Gabriela si vreau sa slabesc 20 kg.

2 persoane apreciază asta

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 30.12.2016 la 19:49, Admin a spus:

Pentru o mai buna intimintate si o mai buna comunicare, am creeat acest topic pentru a ne cunoaste mai bine si pentru a stabili cine se alatura grupului care incepe dieta pe data de 14.01.2017. Acele persoane vor avea acces la un forum dedicat doar lor si vazut doar de ei si nu de toata lumea.

Buna seara!Ma numesc Irina,ma alătur grupului cu mult entuziasm,am de dat câteva kg bune,sunt după o naștere,bebelușul meu are 3 luni și alăptez.

Partajează acest post

Link spre post

Bună ,sunt Alina și vreau sa slăbesc 20 de kg.

Partajează acest post

Link spre post

Bună! Încep și eu cu voi, data trecuta am dat jos 7 kg, dar nu am ținut-o ca la carte. Acum am Target, 15 kg pana în mai. ? Sper sa-mi iasă! ? Succes, celor care încep!

Partajează acest post

Link spre post

Suntem o gramada, vad! Succes tuturor! Eu vreau sa slabesc cel putin 10 kg si intra si sotul in cursa :)

Si eu sunt proaspata mamica, am o bebelina de 3 luni si alaptez

Editat de Manole Luciana

Partajează acest post

Link spre post
Acum 8 ore, Manole Luciana a spus:

Suntem o gramada, vad! Succes tuturor! Eu vreau sa slabesc cel putin 10 kg si intra si sotul in cursa :)

Si eu sunt proaspata mamica, am o bebelina de 3 luni si alaptez

Sa-ti trăiască si sa fie sanatoasa! Iti urez succes deși, ti-as recomanda sa nu începi deocamdată, am doua prietene mămici și în 5 - 6 luni, au ajuns piele și os de la alăptat! ? 

1 persoană apreciază asta

Partajează acest post

Link spre post

ma alatur si eu grupului.... maine imi fac si niste analize de control pe care le voi repeta la sfarsitul dietei si imi iau si masurile corporale... :) .. la mine conteaza mai mult cm decat kg!!!! voi face putina miscare in aceasta perioada, ceva gimnastica si yoga la domiciliu, si 2 saptamani fizioterapie pt diverse afectiuni..... chiar am nevoie de o "caroserie usoara" ca ma lasa incheieturile :) am facut sport si m-am lasat acum cativa ani cand am devenit mamica(2010).... m-am ingrasat dupa sarcina nu in timpul sarcinii..tiroida imi face probleme... dar ma voi descurca. .Am 163 cm, 76 kg, 90 cm talia.....ar fi ideal sa dau vreo 13 kg jos dar mai bine sa ajung la 75 cm talia :) 

Partajează acest post

Link spre post

Buna seara dragilor,

Ma numesc Paula si de 5 ani imi doresc sa slabesc dar in afara de dorinta nu am facut nimic special. Alaturi de voi sper sa reusesc sa pierd cele 30 kg acumulate in decursul acestor ani.

Mult succes tuturor!♡

Partajează acest post

Link spre post
Acum 14 ore, Paula-Alexandra Patrichi a spus:

Buna seara dragilor,

Ma numesc Paula si de 5 ani imi doresc sa slabesc dar in afara de dorinta nu am facut nimic special. Alaturi de voi sper sa reusesc sa pierd cele 30 kg acumulate in decursul acestor ani.

Mult succes tuturor!♡

succes! cu multa ambitie vei reusi cu siguranta  este cea mai sigura si sanatoasa dieta!

Partajează acest post

Link spre post
La 12.01.2017 la 9:24, Vera Chiru a spus:

Sa-ti trăiască si sa fie sanatoasa! Iti urez succes deși, ti-as recomanda sa nu începi deocamdată, am doua prietene mămici și în 5 - 6 luni, au ajuns piele și os de la alăptat! ? 

Ei, sigur nu o sa ajung asa. Am luat-o razna cu dulciurile si mancatul noaptea, asa ca o dieta ma va pune la punct. Am vazut totusi ca nu e indicata dieta, pana nu incepe diversificarea...

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.