Admin

Ziua 1 - Proteine - Dieta Rina

58 postări în acest topic

Orice start este foarte greu , drept pentru care am inceput mai devreme prin a deschide acest topic dedicat primei zile. Ce trebuie mancat in prima zi gasiti AICI  , Tot aici puteti posta pozele pentru cele 3 mese si gustarile din prima zi pentru a participa la CONCURSUL unde puteti castiga 100 EURO.

SPOR LA SLABIT!!!

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Sunt Luminita si am acumulat un numar record de kg in plus. Am hotarat ca trebuie sa renunt la 40 din ele. Ma alatur voua in speranta ca imi va fi un pic mai usor.

3 persoane apreciază asta

Partajează acest post

Link spre post

Aveti aici ce trebuie sa mancati maine in prima zi a dietei Rina 90 - Meniu ziua 1 iar pozele cu mesele le puteti adauga in topicul deschis fiecarei zile, pentru ziua de 14.01.2017, adica prima zi, le puteti posta aici.

Partajează acest post

Link spre post

Buna! Am inceput si eu dieta, la pachet, fiind la lucru. am consumat 1/4 pomelo si 2 portocale medii... la pranz piept de pui condimentat cu sare, ghimbir, curcuma si piper, salatao mana buna de  rucola cu 2 morcovi,1/4 telina radacina, 1 sfecla rosie mica, zeama 1/2 lamaie, 2 linguri dressing iaurt cu leurda dietetic, cateva masline negre. la cina, acelasi meniu, jumatate cantitate.

IMG_20170114_113344.jpg

IMG_20170114_113335.jpg

8 persoane apreciază asta

Partajează acest post

Link spre post

Ziua 1 Proteine: apa minune, md: 1 măr cu 25 gr.alune în coaja,pranz:tocanita cu ceapa,roșie decojita și carne de vita cu salata de varsă cu morcovi,iar la cina 1/4 din ceea ce este la pranz

20170114_101159.jpg

20170114_124634.jpg

4 persoane apreciază asta

Partajează acest post

Link spre post

Prima zi-Micul dejun :2 pere si o banana si suplimentele necesare :(multivitamine,Omega 3 si Magneziu)

DSCN8716.JPG

1 persoană apreciază asta

Partajează acest post

Link spre post

Buna! Am o nedumerire: E neaparat ca la cina sa se consume acelasi meniu ca la pranz? De exemplu,  Ziua 1 Pranz Carnaciori de pui si 2 oua fierte iar seara mai putin de jumatate din ce am avut la pranz sau pot la cina 2 aprioare de pui la gratar?

1 persoană apreciază asta

Partajează acest post

Link spre post

Ziua 1: Mic dejun : O banana, un mar si o portocala

Pranz: Carnaciori de curcan , 2 oua , o bucata de cascaval si o felie de paine bogata in proteine .

WP_20170114_13_47_02_Rich (2).jpg

Editat de Alexandra17
2 persoane apreciază asta

Partajează acest post

Link spre post

Buna! Am inceput si eu dieta.

Dimineata aveam 83,7 kg.

Ziua 1:

Mic dejun : doua portocale.

Pranz: 2 pulpe de pui la cuptor condimentate cu rozmarin ,cimbru,piper si mijdei de usturoi , salata de telina si morcov rase, presarate cu ulei lamaie si sare , 300 ml supa clara de vita.

Partajează acest post

Link spre post

alexandra 17,eu stiu ca nu trebuie sa amestecam cele3{carne oua branzeturi}ci se consuma doar un fel odata,daca gresesc scuze, ma puteti corecta

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.